Najlepsi uczniowie I semestru roku sz. 2016/2017
04.03.2017 gimnazjum4_2012 249
grafika

Dobiegł końca I semestr roku szkolnego 2016/2017. Dla wielu uczniów

naszej szkoły był on wyjątkowo pracowity. Poniżej prezentujemy listę

najlepszych uczniów, którzy uzyskali średnią 4,75 i więcej.

 

 

Klasa I a

 

L.p.

Nazwisko i imię

Średnia ocen

 

Zachowanie

1.

Janikowski Krystian

5,43

 

wzorowe

2.

Smoczyńska Magdalena

 

 5,21

wzorowe

3.

Kościelski Michał 

5,14

 

wzorowe

4.

Tylda Konrad

 

4,93

wzorowe

5.

Lamentowicz Andrzej

 

4,86

wzorowe

6.

Pater Martyna

 

4,86

wzorowe

 

Klasa I b

 

1.

Kamińska Katarzyna

5,57

 

wzorowe

2.

Nalepa Adrian

5,50

 

wzorowe

3.

Otto Aleksandra

5,42

 

wzorowe

4.

Rydzyńska Martyna

5,29

 

wzorowe

5.

Tylda Martyna

5,29

 

wzorowe

6.

Husak Julia

5,07

 

wzorowe

7.

Kornacka Daria

 

5,07 

worowe

8.

Borus Anna   

 

5,00 

 

wzorowe

9.

Permu Martyna

4,79

wzorowe

 

 

Klasa I d

 

1.

 

Trybuszewska Alicja

5,29

wzorowe

2.

Przytaska Jagoda

5,17

wzorowe

 

3.

Murawski Szymon

 

5,17

wzorowe

4.

Gajewska Zuzanna 

4,86

 

wzorowe

5.

Ksobiech Dominik

 

4,86

bardzo dobre

 

Klasa I e

 

1.

 Smolińska Jagoda

 

5,07

wzorowe

2.

 Sawicka Zuzanna

 

5,00

wzorowe

3.

 Wojciechowska Agnieszka

 

4,93

wzorowe

 

Klasa II a

 

1.

Leśniewski Mateusz

5,36

 

wzorowe

2.

Kieć Hubert

 

4,79

wzorowe

3.

Świerczek Bartosz

 

4,79

 

wzorowe

 

Klasa II b

 

1.

Janikowska Oliwia

 

5,50

wzorowe

2.

Betscher Amelia

 

5,36

wzorowe

3.

Kozłowska Małgorzata

 

5,36

wzorowe

4.

Marciniak Weronika

 

5,00

wzorowe

5.

Muzolf Karolina

 

4,86

wzorowe

 

Klasa II c

 

1.

 Dzikowski Miłosz

5,21

 

wzorowe

2.

Kominiak Julia

5,14

 

wzorowe

3.

Kamińska Klaudia

 

5,14

wzorowe

4.

Lewandowska Klaudia

 

4,86

wzorowe

 

Klasa II d

 

1.

Żurawski Igor

5,21

 

wzorowe

2.

 Dobert Sandra  

 

5,07

wzorowe

 

Klasa II e

 

1.

Należyta Zuzanna

5.36

 

wzorowe

2

Tracz Karolina

 

5.14

wzorowe

3

Wiśniewska Wiktoria

5,14

 

wzorowe

4.

Jeż Agnieszka   

 

4.79

wzorowe

 

Klasa III a

 

1.

Bzdawka Igor

 

 5,13

wzorowe

2.

Kożuchowska Marta

 

5,07

wzorowe

3.

Przywecka Martyna

 

5,06

bardzo dobre

4.

Basiewicz Martyna

 

5,06

wzorowe

5.

Bembnista Zuzanna

 

5,00

wzorowe

6.

Krusik Tymoteusz

 

4,75

dobre

 

Klasa III b

 

1.

Sell Zofia

 

5,31

wzorowe

2.

 Moszkowicz Weronika

  

5,25 

wzorowe

3.

Kiełbasińska Sandra

 

5,06

wzorowe

4.

Nastały Arnika

 

4,94

wzorowe

5.

Kobza Vanessa

 

4,88

 

wzorowe

6.

Cisek Wiktoria

 

4,75

wzorowe

7.

Gołata Maja

4,75

 

wzorowe

 

Klasa III c

 

1.

Stasiak Aleksandra  

 

4,94

wzorowe

2.

Baranowski Jakub

4,80

 

bardzo dobre

2.

 Nowak Julianna

 

4,75

wzorowe

 

Klasa III d

 

1.

Kudliński Mikołaj

 

4,94

wzorowe

2.

Kaczmarek Aleksandra

 

4,81

wzorowe

3.

Pancerz Hubert

 

4,75

wzorowe

4.

Świerczyński Maciej

 

4,75

wzorowe

 

Klasa III e

 

1.

Grzegorczyk Jagoda

 

5,31

wzorowe

2.

 

Więckowska Martyna

 

4,94

wzorowe

3.

Budnik Julia

 

4,94

wzorowe

4.

Wojciechowska Marta

 

4,88

wzorowe

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane