02.03.2013

Świetlica szkolna

Na zajęciach świetlicowych prowadzone są różnego typu pogadanki i dyskusje na tematy związane z bezpieczeństwem, zagrożeniami wynikającymi z korzystania z internetu, spożywania alkoholu i używania narkotyków, tradycji świątecznych, znaczenia świąt narodowych.

figurki

Odbywają się zajęcia plastyczne, na których uczniowie wykonują różnego rodzaju prace, m. in. kartki świąteczne, plakaty, kwiaty z krepiny, figurki z masy solnej. Przygotowywane są również materiały do wystaw tematycznych, do których uczniowie szukają inspiracji w internecie oraz bibliotece szkolnej.

W czasie zajęć gimnazjaliści mają możliwość obejrzenia różnego rodzaju filmów fabularnych, ekranizacji lektur oraz filmów o treści profilaktycznej.

W świetlicy odbywają się również imprezy szkolne takie jak andrzejki, konkursy szkolne. Uczniowie dojeżdżający mają możliwość skorzystania z czasopism młodzieżowych oraz szerokiej gamy gier planszowych.

NASZE DEKORACJE!!!

halloween