Portal
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
20.02.2016

 

zajęcia pozalekcyjne

 

Lp

Nazwisko i imię nauczyciela

Nazwa zajęć

Termin
(dzień i godzina)

 

1.

Bzdawka Tomasz

Koło matematyczne

Zajęcia wyrównawcze

 

wtorek 13:30 - 14:15

wtorek 14:20 - 15:10

2.

Chwiłka Grażyna

Koło geograficzne

Zajęcia wyrównawcze

środa 14:20 - 15:10    

wtorek 14:20 - 15:10

 

 

3.

Deba Małgorzata

Koło biblijno - liturgiczne

poniedziałek 14:20 - 15:10

środa 14:20 - 15:10

 

4.

Falender Monika

Zajęcia umuzykalniające

poniedziałek 14:25-15:10

 

 5.

 Góralski Szymon

Zajęcia rekreacyjno            - sportowe - piłka ręczna

 

środa 14:20 - 15:55

 6.

Grabarska Dorota 

Zajęcia opiekuńczo            - wychowawcze

poniedziałek, wtorek 12:00 - 13:00

 

7.

Granowska Katarzyna                                         

Koło języka niemieckiego

 

Zajęcia wyrównawcze

wtorek 13:30-14:15

 

wtorek 14:25-15:10

 

 8.

 Jankowska Joanna

 Zajęcia rekreacyjno            - sportowe (lekka atletyka)

 

 poniedziałek, środa 15:15 - 16:45

9. 

 Juszczak Paweł

 Zajęcia rekreacyjno - sportowe (piłka nozna i koszykowa - chłopcy)

 

 poniedziałek 14:25 - 16: 00

10.

Kamosińska Paulina

Zajęcia wyrównawcze

Koło przedmiotowe z historii i edukacji dla bezpieczeństwa

 

środa 14:25 - 15:10  

 czwartek 14:25 – 15:10

 11.

Kaźmierczak Magdalena  

Kółko języka angielskiego

Zajęcia wyrównawcze

 poniedziałek 12:40 - 13:25

czwartek godz. 14:25 - 15:10

12.

Kłonczyńska Romana

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

Koło języka niemieckiego

wtorek14:25 – 15:10

 

czwartek 14:25 – 15:10

 

13.

Kopras Bogusława

Zajęcia rekreacyjno - sportowe (piłka nozna i ręczna dziewcząt)

czwartek 15:10-16:50

 

14. 

Kowalewska Katarzyna 

 

 

 

 

 

15.

Kowalewski Krystian

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

Zajęcia wyrównawcze

 

środa 14:25-15:10

 

czwartek 14:25 - 15:10

16.

Kozłowska Marzena

Spotkania ze sztuką

 

 

wtorek  14:30-16:30

17.

Kraińska Izabela

Zajęcia przygotowujące do egzaminu/ Koło języka angielskiego  

poniedziałek  14:25 – 15:10

środa 14:25 – 15:10

 

 18.

Kubiak Patrycja

Zajęcia wyrównawcze

 poniedziałek 14:25 - 15:10

wtorek 14:25 - 15:10 (co 2 tygodnie)

środa 14:25 - 15:10 (co 2 tygodnie)

19.

Milczarek Marek

Zajęcia wyrównawcze

 

czwartek 14:25 – 15:10 oraz 15:15 - 16:00

 

20.

Mrotek Kinga

Zajęcia psychoedukacyjne

 

środa 13:30-14:30

21.

Mróz Ewa

Koło polonistyczne

 

Zajęcia wyrównawcze

poniedziałek 08.00-08.45

poniedziałek: 14:25 - 15:10 

 

22.

Napierała Zofia

Koło chemiczne

Zajęcia wyrównawcze

środa 13.30-14.15

poniedziałek14.25-15.10

 

23.

Sobieszczyk-Piekarska

Marzena

Zajęcia wyrównawcze

Kółko matematyczne

wtorek, czwartek14.25 – 15.10

 

 

24. 

Strzyżewska - Arndt Agnieszka

 Zajęcia opiekuńczo - wychowawcze

wtorek 08:00 - 10:00

 

 

25.

Suppan Jolanta

Zajęcia sportowo - rekreacyjne

poniedziałek 14:25 – 15:50

 

26.

Taczyńska-Milczarek

Beata

Zajęcia dodatkowe z historii

Czwartek 14.25 – 16:00

 

27.

Tadych Barbara

Koło polonistyczne

Zajęcia wyrównawcze

 

środa14:25-15:10

środa 13:30 – 14:15

 

28. 

Tamas Krzysztof 

Pierwsza pomoc przedmedyczna

 maj

29.

Toczko Renata

Koło biologiczne

Zajęcia wyrównawcze

 

 poniedziałek 14:25- 15:10

 czwartek 14:25- 15:10

 

30.

Wiśniewski Michał

Koło języka niemieckiego

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego    

                  

 

Zajęcia dodatkowe dla kl. II

 

poniedziałek 08:00 – 08:45

 

poniedziałek 13:30 - 15:00

wtorek 08:00 - 08:45

 

czwartek 14:25 - 15:10

 

31.

Zaremba-Klimek Lidia

Zajęcia psychoedukacyjne

poniedziałek i czwartek 14:15 – 15:00

 

 

32.

Zemło-Deja Dagmara

Zajęcia opiekuńczo - wychowawcze

 

poniedziałek 08:00-10:00

 

 

33.

Zwoliński Piotr

Zajęcia rekreacyjno - sportowe

wtorek 16.15-17.45

 

 

kółka

 

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT